Connect with Us

Fejohet me Alban Hoxhën?/ Detaji që nxorri zbuluar Çiljeta Xhilagën

Showbizz

Fejohet me Alban Hoxhën?/ Detaji që nxorri zbuluar Çiljeta Xhilagën

Publikuar

-

Këngëtarja shumë e dashur Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha prej kohësh janë në një lidhje dashurie.

Edhe pse shpesh herë janë përfolur për ndarje duket se mes tyre gjërat po shkojnë për mrekulli mes çiftit.

Së fundmi Çiljeta ka hedhur një foto në “Instagram”, ku shihet e veshur me një fustan të kuq të gjatë dhe me një dekolte të hapur që e tregon shumë sensuale.

Pranë saj ndodhet një tufë me trëndafila të kuq, ku shkruhet “Të dua” dhe në gishtin e këngëtares shihet një unazë.

Edhe pse nuk asnjë mbishkrim që tregon se çifti mund të ketë zyrtarizuar lidhjen e tyre, dyshimet janë të mëdha.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Karantina seksi e supermodeles/ Demi Rose “heq dorë” nga të brendshmet

Publikuar

-

Nga

Supermodelja seksi britanike Demi Rose vijon të provokojë ndjekësit në rrjetet sociale. Demi ka dhuruar shumë poza të nxehta teksa ndodhet në shtëpinë e saj e izoluar. Duket se bukuroshen britanike nuk e pengon as Coronavirus për të qenë gjithnjë e më shumë aktive në Instagram dhe duke dhuruar poza provokuese për 13.8 milionë ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E njohur për disa veprimtari bamirësie/ Misi heq kurorën e të bukurës për të ndihmuar të prekurit nga Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Misi e cila fitoi kurorën e Mis Anglia në vitin 2019 është kthyer në Mbretërinë e Bashkuar për të bërë një bamirësi duke u rikthyer për të vazhduar karrierën e saj si doktoreshë në këtë kohë pandemie. Bhasha Mukherjee vendosi të shkëputej nga karriera e saj si doktoreshë pë të konkurruar në kompeticionin e bukurisë, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Humbi 20 kilogramë për një kohë të shkurtër/ Modelja e Instagramit mahnit me linjat e saj

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Alexandra Cane i ka mahnitur të gjtihë me format e saj super bombastike. Alexandra, gjatë një interviste ka rrëfyer se ka humbur plot 20 kilogramë dhe se tani është shumë e kënaqur me rezultatin që ka arritur. Bukuroshja e ekranit, ka pozuar me bikini duke dhuruar poza shumë të nxehta. Për më […]

LEXO TE PLOTE