Connect with Us

FOTOT- Enca bën ndryshimin drastik/ Ja si duket ajo me pamjen e re

Showbizz

FOTOT- Enca bën ndryshimin drastik/ Ja si duket ajo me pamjen e re

Publikuar

-

Këngëtarja Enca Haxhia ka njoftuar të gjithë ndjekësit e saj ditën e djeshme se do të bënte një ndryshim në pamje.

Ajo u ka thënë mirupafshim folkëve bjondë dhe është kthyer në një brune shumë seksi.

Ajo e ka ndarë me të gjithë pamjen e saj të re dhe duhet të pranojmë se duket shumë bukur me pamjen e re.

Këngëtarja ka eksperimentuar disa herë me flokët e saj dhe mund të themi se nga fillimi i karrierës ka qenë një kameleon.

Ajo ka provuar thuajse të gjitha nuancat e flokëve, të kuqe, bjonde, lejla e të tjera.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përvëluese si Carmen Ortega/ Fotot e modeles që “tërbuan” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj. Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokuese dhe tepër sensuale/ Fotot fantastike të modeles ruse

Publikuar

-

Nga

Ajo është një blogere e cila është  bërë shumë e njohur në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen ruse Irina Sitkova. Ajo është mjaft aktive në Instagram ku ndan shumë foto provokuese me ndjekësit e saj si dhe stilin e jetesës dhe udhëtimet nëpr vende të ndryshme të botës. Irina është në një marrëdhënie dashurie […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ëndrra e çdo mashkulli”/ Njihuni me modelen peruane që po çmend rrjetin

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Denise Schaefer është një nga vajzat më seksi të shoëbizit të huaj. Me origjinë nga Peruja, Denise i çmend të gjitha ndjekësit me fotot e saj provokuese. Ajo u bë e njohur falë revistave të famshme si Nylon dhe Esquire. Denise është gjithashtu shumë e famshme në rrjetet sociale ku ndan me […]

LEXO TE PLOTE