Connect with Us

FOTOT-Trejsi Sejdini e suksesshme dhe në Amerikë/ Merr pjesë në sfilatën e rëndësishme në New York

Showbizz

FOTOT-Trejsi Sejdini e suksesshme dhe në Amerikë/ Merr pjesë në sfilatën e rëndësishme në New York

Publikuar

-

Ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini është bërë pjesë e një prej sfilatave më të rëndësishme në New York.

Edhe pse ka vetëm pak kohë që është zhvendosur në  Shtetet e Bashkuara të AmerikësTrejsi ka arritur të gjejë rrugën e suksesit.

Ish-Miss Universe Albania ka parakaluar në pasarelën e javës së modës për vitin 2020.Ka qenë vetë Trejsi e cila ka ripublikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’ disa nga momentet e sfilatës, ku shfaqet mjaft tërheqëse dhe e sigurt.

Trejsi është zhvendosur në New York për të ndjekur studimet e larta në akademinë e quajtur ‘The New York performing arts academy’, duke u shkëputur kështu për një kohë të gjatë nga Shqipëria.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: