Connect with Us

Miriam Cani tregon foton më të bukur të ditës/ Ameli shëtit me vëllaçkon e saj

Showbizz

Miriam Cani tregon foton më të bukur të ditës/ Ameli shëtit me vëllaçkon e saj

Publikuar

-

Para pak javësh Miriam Cani solli në jetë fëmijën e saj të dytë, vogëlushin Duam.

Ajo ndau me të gjithë ndjekësit paksa nga momentet e bukura të ardhjes në jetë të djalit të saj duke e përshkruar si gjënë më të bukur.

Megjithëse ende nuk e kanë ndarë portretin e të voglit me ndjekësit e tyre në rrjete sociale, Albani dhe Miriami ndajnë herë pas here momente të ëmbla me të birin.

Sot, vajza e tyre e madhe, Ameli, ka realizuar shëtitjen e parë me të vëllain.Miriam ka ndarë në InstaStory një foto të adhurueshme të Amelisë, e cila po shëtit të voglin me karrocë.

“Shëtitja e parë motër e vëlla”- shkruan këngëtarja krahas fotos.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushton” Instagramin me hiret e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles së famshme italiane

Publikuar

-

Nga

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj. Këtë herë ka pozuar me një kostum intim me ngjyrë të gjelbër, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet. Për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina seksi do t’iu lërë pa frymë/ Fotot më hot të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Modelja Rhiannon Darney është një nga influencueset më të pëlqyera të Instagramit. bukuroshja bjonde është e njohur gjithashtu edhe si blogere pasi reklamon stilin e saj të jetesës dhe të gjitha vendet që viziton. Por nuk mungojnë edhe foto mjfat joshëse dhe seksi të Rhiannon e cila ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E apasionuar pas futbollit/ Kjo është tifozja e nxehtë e Milanit

Publikuar

-

Nga

Claudia Ronmani është një nga tifozet më të zjarrta të Milanit. Megjithëse jo gjithmonë i qëndron besnike skuadrës së saj, shpesh herë e shohim të postojë foto të ndryshme provokuese me fanellën e kuq e zinjve. Claudia numëron 1 milion ndjekës në Instagram, me të cilët ndan foto tejet seksi duke treguar format e saj. […]

LEXO TE PLOTE