Connect with Us

Miriam Cani tregon foton më të bukur të ditës/ Ameli shëtit me vëllaçkon e saj

Showbizz

Miriam Cani tregon foton më të bukur të ditës/ Ameli shëtit me vëllaçkon e saj

Publikuar

-

Para pak javësh Miriam Cani solli në jetë fëmijën e saj të dytë, vogëlushin Duam.

Ajo ndau me të gjithë ndjekësit paksa nga momentet e bukura të ardhjes në jetë të djalit të saj duke e përshkruar si gjënë më të bukur.

Megjithëse ende nuk e kanë ndarë portretin e të voglit me ndjekësit e tyre në rrjete sociale, Albani dhe Miriami ndajnë herë pas here momente të ëmbla me të birin.

Sot, vajza e tyre e madhe, Ameli, ka realizuar shëtitjen e parë me të vëllain.Miriam ka ndarë në InstaStory një foto të adhurueshme të Amelisë, e cila po shëtit të voglin me karrocë.

“Shëtitja e parë motër e vëlla”- shkruan këngëtarja krahas fotos.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: