Connect with Us

Nga propozimi romantik e deri tek dhuratat e shtrenjta/ Genta Ismajli zbulon detajet e lidhjes me biznesmenin turk

Showbizz

Nga propozimi romantik e deri tek dhuratat e shtrenjta/ Genta Ismajli zbulon detajet e lidhjes me biznesmenin turk

Publikuar

-

Ashtu siç e keni parë dhe dëgjuar, këngëtarja Genta Ismajli po përjeton periudhën më të bukur të dashurisë.

Ajo prej kohësh është në një lidhje me një biznesmen turk të quajtur Usta, i cili shpesh herë e ka surprizuar Gentën duke i bërë deklarata publike dashurie.

Së fundi në një intervistë për Prive.al Genta ka treguar disa detaje nga lidhja mes tyre si dhe ka zbuluar dhe unazën e fejesës.

Ajo ka treguar se Ustan është njohur në një restorant dhe beson se ka qenë dashuri me shikim të parë si nga ana e saj por edhe Ustës.

Gjithashtu këngëtarja është shprehur se ajo që i pëlqen më shumë tek ai është se është një njeri me zemër shumë të madhe dhe e mbështet shumë në karrierën e saj muzikore e cila është shumë e rëndësishme për të.

Gjithashtu Genta zbuloi dhe dhuratën më të çmuar që i ka bërë i dashuri dhe ishte unaza e dashurisë apo e fejesës.

Usta i bëri prorpozimin në dedikimin më romantik duke shkruajtur në urën e Bosforit “Të dua Genta”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: