Connect with Us

E përqafova që në ditën e parë/ Feride tregon për takimin me Toprak

Showbizz

E përqafova që në ditën e parë/ Feride tregon për takimin me Toprak

Publikuar

-

Seriali Lule të vetmuara është kthyer në një nga më të pëlqyerit për publikun shqiptar.

Për shkak të tematikave sociale që trajton dhe jetën e 5 adoleshenteve të braktisura në jetimore ka prekur zemrat e të gjithë shqiptarët.

Dy nga aktorët më të komentuar dhe të pëlqyer të këtij seriali janë edhe Feride dhe Toprak.

Në jetën reale ata janë miq shumë të mire madje Feride ka treguar se kur e ka parë Toprakun për herë të parë e ka përqafuar sepse ka qenë fanse e tij. Toprak në jetën reale quhet Ozgur Çevik dhe është këngëtar.

“Më pëlqente shumë Ozguri. Kur ai erdhi ditën e parë të xhirimeve, u përqafuam. Edhe tani jemi kaq të afërt.

Ne flasim para xhirimeve dhe është shans i madh të kesh marrëdhënie të mirë me kolegun”-tha Feride e cila në jetën reale quhet Ipek Karapinar./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: