Connect with Us

FOTOT- Çfarë nuk patë nga mbrëmja më e rëndësishme e vitit/ Nga aktori që shkoi me mamanë tek ai me të dashurën dhe vajzën

Showbizz

FOTOT- Çfarë nuk patë nga mbrëmja më e rëndësishme e vitit/ Nga aktori që shkoi me mamanë tek ai me të dashurën dhe vajzën

Publikuar

-

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur eventi më i rëndësishëm për yjet botërorë, ndarja e çmimeve Oscar.

Personazhe të famshëm të kinematografisë parakaluan në tapetin e kuq ku disa prej tyre rrëmbyen vëmendjen e të gjithëve.

Ndër to mund të veçojmë aktorin e njohur Antonio Banderas, i cili parakaloi në tapetin e kuq me të dashurën e tij më të re në moshë dhe të bijën.

Ai që tërhoqi vëmendjen ishte edhe Keanu Reeves i cili është shfaqur krah mamasë së tij.

Të tjerë si Kim dhe Kylie gjithashtu shkëqlyen në tapetin e kuq.

Për më tepër iu ftojmë të shihni galerinë e mëposhtme me personazhet më të famshëm./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: