Connect with Us

FOTOT-Vajza shqiptare që theu tabutë/ Fama dhe suksesi përtej kufijve i Bleona Qeretit

Showbizz

FOTOT-Vajza shqiptare që theu tabutë/ Fama dhe suksesi përtej kufijve i Bleona Qeretit

Publikuar

-

Bleona Qereti është një nga këngëtaret shqiptare që ka arritur të fitojë famë dhe përtej kufijve shqiptarë.

Që prej vitit 2009 është zhvendosur në SHBA ku ka punuar me producentë shumë të famshëm si Timberland, Rodney Jerkins dhe fituesin e Grammy David Foster.

Ajo numëron disa këngë si “Show off”, “Fuck you im famous”, “Take you over”, “Without You” dhe “Pass out”.

Në vitin 2019 ajo u rendit në vendin e parë në Billboard me këngën e saj “I don’t need your love.”

Mediat e huaja filluan të shkruanin për të në momentin që u shfaq e veshur me një fustan rrjetë në një nga eventet më të ndjekura  “AMA”.

E përditshmja britanike “Metro” shkruante se një këngëtare që me gjasa nuk e njeh ende askush ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj.

Edhe mbrëmjen e kaluar në festën e organizuar pas ndarjes së çmimeve Oscar, Bleona ka vjedhur vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj e cila nuk ishte si ajo e viteve më parë por më moderne dhe elegante.

Kujtojmë se Bleona edhe në Shqipëri ishte një nga këngëtaret e rralla që jepte një performancë  të guximshme skenike dhe mund të themi që ka thyer shumë tabu duke pozuar nudo dhe me klipet e nxehta.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: