Connect with Us

Grida Duma zbulon kuptimin e veçantë të emrit/ Tregon “aventurën” me vespa e qen stani

Showbizz

Grida Duma zbulon kuptimin e veçantë të emrit/ Tregon “aventurën” me vespa e qen stani

Publikuar

-

Ish deputetja e PD, Grida Duma është bërë pjesë e një interviste ndryshe nga herët e tjera. E ftuar së fundi në emisionin e Rudinës ajo është vënë përballë disa pyetjeve rreth jetës së saj private ku ka zbuluar se ç’kuptim ka emri Grida dhe kush ia ka vendosur.

Më tej ajo është shprehur: “Emrin ma ka vendosur gjyshi nga babai. Ishte shumë i orientuar nga kultura italiane.  Më vuri emrin Grida që do të thotë ulëras.”

Ndërsa më pas ish deputetja ka treguar dhe për jetën e saj si 18 vjeçare ku ka treguar se në atë kohë në shkollë shkonte me një Vespa dhe një qen stani. Ajo tregon se ndryshe nga vajzat e tjera nuk i pëlqente të dilte pasidteve me mamin dhe nuk ishte nga ato vajza që rrinin me vajzat.

“Studioja violinë dhe ishte periudha se çfarë duhet të studioja në universitet. Nuk kisha lidhja me ato gocat që rrinin me gocat. Isha shumë ndryshe nuk dilja mbasdite me mamin në park.

Kam patur një vespa, dhe një qen të madh stani dhe me to shkoja shkoja në shkollë.

Rudina e ka pyetur se çfarë do ti thoshte Gridës 18 vjeçare, një këshillë.

“Nuk kam ndryshuar jam po ajo. Ëndrrat kanë mbetur aty. Unë jam e bindur që pot ë takojmë njerëz që i kemi njohur dikur janë të ndryshëm. Por thelbësisht e kam shumë inat që skam ndryshuar” ka thënë ajo/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: