Connect with Us

Histori emosionuese dashurie/ Gruaja e aktorit të humorit tregon si e propozoi për martesë në skenë para 50 vjetësh

Showbizz

Histori emosionuese dashurie/ Gruaja e aktorit të humorit tregon si e propozoi për martesë në skenë para 50 vjetësh

Publikuar

-

Pasditen e sotme në emisionin e Rudinës ka qenë e ftuar gruaja e aktorit të njohur të humorit Skënder Sallaku, Vitore Sallaku.

Ajo ka treguar për një moment mjaft të veçantë kur bashkëshorti i saj i ndjerë e propozoi për martesë në skenë, në prani të të gjithëve. Vitore shprehet se Skënderi ishte një njeri që bënte tepër shaka, dhe në atë moment mendoi se ai nuk e kishte seriozisht por rezultoi krejt e kundërta.Ai i kërkoi të martohet dhe ajo tha po para të gjithëve duke i dhënë fjalën.

“Ai mbaroi numrin e tij dhe zakonisht largohej nga skena sapo hyja unë. Atë ditë qëndroi dhe më pyeti “A do të martohesh me mua”? E bëri si shaka, por në fakt e kishte me të vërtetë. Edhe unë i thashë “Po”. Por ai s`doli nga skena, qëndroi poshtë tavolinës. Unë s`e kisha menduar kurrë se mund të ishim më shumë se kolegë. Kaluam 52 vite bashkë”, tregoi Vitoria./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: