Connect with Us

Largimi nga Shqipëria?/ Çfarë mendon Grida Duma

Showbizz

Largimi nga Shqipëria?/ Çfarë mendon Grida Duma

Publikuar

-

Ish deputetja e PD , Grida Duma ka qenë e ftuar pasditen e sotme në emisionin e Rudinës ku ka zbuluar shumë detaje që më parë nuk i kishim ditur rreth saj.

Grida është përballur me disa pyetje nga qytetarët dhe si gjithmonë është përgjigjur me shumë sinqeritet. E pyetur nëse ka menduar të largohet nga Shqipëria, ish deputetja është shprehur se i ka të gjitha mundëistë dhe përshtatet shumë me perëndimin por jo.

“Unë kam dashur gjithmonë të studioj në Amerikë.Prindërit i kam prej 23 vitesh në Amerikë.Këtë herë që isha në Amerike dhe u riktheva ishte hera e parë që kam dashur të kthehem shumë.Mendoj se i përshtatem botës së perëndimit.Nuk më ka shkuar asnjëherë 51% dëshira për të qëndruar atje. Rri me vullnet e dëshirë në Shqipëri”, është shprehur ajo./ CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: