Connect with Us

Mos i provokoni/ Këto shenja të horoskopit shpallin menjëherë luftë

Kuriozitete

Mos i provokoni/ Këto shenja të horoskopit shpallin menjëherë luftë

Publikuar

-

Dashi

Nëse Dashi mendon se nuk aq kontrroll sa ai dëshiron në marrëdhënien e tyre atëherë ata nisin luftën. Dashi është shumë konfrontues kur i duhet të marrë atë që dëshiron.

Ata nuk kanë shumë durim kështu që e nisin luftën menjëherë për të marrë atë që dëshirojnë.

Shigjetari

Nuk është se Shigjetari kënaqet duke luftuar, thjesht kanë tendencën të jenë jo shumë të drejtëpërdrejtë dhe mund të thonë gjëra që dëmtojnë ndjenjat e partnerit të tyre. Nuk është qëllimi i tyre të shkaktojnë dhimbje por nganjëherë gjërat ju dalin jashtë kontrrollit.

Virgjëresha

Virgjëreshat kanë tendencë të jenë të sjellshëm dhe të dobishëm, por ndonjëherë ato mund të jenë gjykuese, mbitritëse dhe paksa të ashpra. Ata nuk janë përgjithësisht luftarak; ata nuk zgjedhin përleshje në mënyrë arbitrare, por nëse nuk mendojnë se po dëgjohen ose ato që thonë nuk po merren në konsideratë, ata do të fillojnë një luftë.

Akrepi

Akrepët vlerësojnë ndershmërinë, por ndonjëherë e kanë të pamundur të kuptojnë se çfarë po ndodh me ta.

Nëse ata mendojnë se partneri i tyre nuk është mjaft i sinqertë me ta, ata do të fillojnë një luftë.

Demi

Demi mund të jetë kokëfortë, dhe mund të jetë më e lehtë për ta të fillojnë një luftë sesa kompromis. Demi mund të harrojë që partneri i tyre gjithashtu ka marrë përsipër një situatë, dhe kur hasin në rezistencë, kjo mund të bëjë që ata të zemërohen dhe të fillojnë një luftë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: