Connect with Us

Suksesi i radhës i Valdrin Sahitit/ Vesh prezantuesen e njohur në “Oscar 2020”

Showbizz

Suksesi i radhës i Valdrin Sahitit/ Vesh prezantuesen e njohur në “Oscar 2020”

Publikuar

-

Ndarja e çmimeve Oscar është një nga eventet më të mëdha dhe të rëndësishme për botën e kinematografisë.

Mbrëmjen e kaluar të gjithë i kishin sytë nga personazhet e famshëm dhe veshjet e tyre.

Yje si Kim Kardashian dhe Kylie Jenner sigurisht që kanë patur vëmendjen maksimale dhe janë komentuar në mediat e huaja për veshjet e tyre. Por një tjetër yll i cili është komentuar ishte dhe prezantuesja Kristin Cavallari.

Prezantuesja e famshme është veshur nga stilisti shqiptar Valdrin Sahiti i cili tashmë duket se është pozicionuar shumë mirë në famën e tij jashtë kufijve.

Përveç Kristin, kujtojmë se Valdrini stiloi edhe fustanin e mbretëreshës së popit, Beyonce.

Për më tepër iu ftojmë të shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: