Connect with Us

Bleona Qereti në listën e të veshurave më bukur në Oscar/ Mediat e huaja shkruajnë për fustanin e këngëtares shqiptare

Showbizz

Bleona Qereti në listën e të veshurave më bukur në Oscar/ Mediat e huaja shkruajnë për fustanin e këngëtares shqiptare

Publikuar

-

Bleona Qereti di gjithnjë si të tërheqë vëmendjen e mediave rozë.Së fundi ajo u  bë pjesë e eventit më të rëndësishëm, në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar.

Edhe këtë herë ajo kaloi duke shkaktuar shumë zhurmë dhe përsëri ishte në qendër të vëmendjes për veshjen e saj. Bleona kishte përzgjedhur një fustan transparent që i nxirrte format e saj seksi në pah.

Mediat e huaja si “Cosmopolitan”, “Too fab neës” e kanë përfshirë Bleonën në listën e të veshurave më bukur.“Fustani transparent është vezullues dhe seksi”, shkruan “Cosmopolitan”, duke e vendosur Bleonën krah VIP-ave si Scarlett Johansson apo Gal Gadot. Për më tepër shihni videon dhe galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bleona (@bleona) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: