Connect with Us

FOTO- “Do më mungojë derisa të mbyll sytë”/ Rozana Radi prek me fjalët për babain e saj të ndjerë

Showbizz

FOTO- “Do më mungojë derisa të mbyll sytë”/ Rozana Radi prek me fjalët për babain e saj të ndjerë

Publikuar

-

Këngëtarja dhe moderatorja Rozana Radi është bërë shumë nostalgjike teksa ka kujtuar me mall babain e saj Ferdinand Radi, që prej 16 vjetësh nuk jeton më.

Nëpërmjet disa postimeve, Rozana i ka dedikuar disa fjalë shumë prekëse të atit: “Mos e lini këtë dorë të shkojë. Nuk do të ketë asnjë dorë tjetër në jetë si ajo e babait. Nuk ka, jo nuk ka”, shkruhet në foton e publikuar.

Më tej ajo e shoqëron postimin me të tjera fjalë, duke treguar mungesën e madhe që ndjen për të atin që nuk e ka pranë:

“Sa vite u bënë sot që s’je më? Po më duken më shumë se shumë!” shkruan ndër të tjera Rozana Radi.

Ndërsa në një foto ku shfaqet krah të atit duke kërcyer me të shkruan: “Me dashurinë e parë të jetës sime i vetmi që i besoja, i vetmi që nuk më zhgënjeu. I vetmi që do më mungojë derisa të mbyll sytë. Të dua babi”, shkruan ajo.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: