Connect with Us

FOTOT-Keisi feston ditëlindjen/ Stresi e uron në mënyrën më romantike

Showbizz

FOTOT-Keisi feston ditëlindjen/ Stresi e uron në mënyrën më romantike

Publikuar

-

Ata janë padyshim një nga çiftet më të komentuara në rrjetet sociale. Edhe pse prej kohësh janë të ndarë duket se gjërat kanë marrë një kthesë shumë të rëndësishme në jetën e tyre.

Ditën e sotme ish bashkëshortja e reperit Stresi feston ditëlindjen dhe për këtë reperi ka gjetur mënyrën më romantike për ta uruar për ditëlindje.

Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instastory ku shfaqen në krahët e njëri-tjetrit dhe shkruan: “Gëzuar ditëlindjen”, duke e shoqëruar foton me një kurorë mbi kokën e Keisit.

Nuk e dimë nëse janë pajtuar por sipas burimeve mamaja e reperit po lufton për ti bashkuar sërish pasi e mendon Keisin si nusen ideale.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: