Connect with Us

“Jam vajza më me fat”/ Keisi merr dhuratën luksoze për ditëlindje

Showbizz

“Jam vajza më me fat”/ Keisi merr dhuratën luksoze për ditëlindje

Publikuar

-

Ditën e sotme ish bashkëshortja e Stresit, Keisi ka festuar ditëlindjen dhe familjarët e kanë mbushur plot dhurata surprizë për 24 vjetorin e saj.

Nëpërmjet disa postimeve në rrjetet sociale, Keisi ka treguar dhuratën luksoze që ka marrë nga mamaja e saj.

Nëna e saj, ka vendosur t’i bëjë dhuratë një makinë luksoze dhe sipër saj i shkruan: “Gëzuar ditëlindjen’.

“O Zot i madh! Përfundimisht unë jam vajza më me fat. Faleminderit mami! Ti je mami më e mirë në botë”, shkruan Keisi në foton ku duket e surprizuar.

Në këtë ditë Keisi ka marrë edhe urimin nga Stresi i cili ka publikuar një foto së bashku me të dhe i shkruan: “Gëzuar ditëlindjen”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përvëluese si Carmen Ortega/ Fotot e modeles që “tërbuan” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj. Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokuese dhe tepër sensuale/ Fotot fantastike të modeles ruse

Publikuar

-

Nga

Ajo është një blogere e cila është  bërë shumë e njohur në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen ruse Irina Sitkova. Ajo është mjaft aktive në Instagram ku ndan shumë foto provokuese me ndjekësit e saj si dhe stilin e jetesës dhe udhëtimet nëpr vende të ndryshme të botës. Irina është në një marrëdhënie dashurie […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ëndrra e çdo mashkulli”/ Njihuni me modelen peruane që po çmend rrjetin

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Denise Schaefer është një nga vajzat më seksi të shoëbizit të huaj. Me origjinë nga Peruja, Denise i çmend të gjitha ndjekësit me fotot e saj provokuese. Ajo u bë e njohur falë revistave të famshme si Nylon dhe Esquire. Denise është gjithashtu shumë e famshme në rrjetet sociale ku ndan me […]

LEXO TE PLOTE