Connect with Us

Këngëtarja e hitit “Si rrush” rrëfen si ia rrëmbyen puthjen e parë/ Tregon detaje nga jeta e saj private

Showbizz

Këngëtarja e hitit “Si rrush” rrëfen si ia rrëmbyen puthjen e parë/ Tregon detaje nga jeta e saj private

Publikuar

-

Këngëtarja Fatima Ymeri ka shumë vite në skenë dhe u bë e njohur me bashkëpunimin e saj me Dr Florin “Pasion”, një këngë që u dëgjua dhe u pëlqye shumë nga publiku.

Pas kaq kohësh ajo u rikthye me një bashkëpunim sërish këtë herë me Bes Kallakun të cilët sollën hitin “Si rrush” që numëron miliona klikime në Youtube.

E ftuar në emisionin e Bieta Sulos, Fatima ka folur më shumë rreth jetës private.

Ajo ka zbuluar se është e martuar dhe ka një vajzë 6 vjeçe. Gjithashtu ka rrëfyer se si është njohur me bashkëshortin e saj Edlirin dhe si ia vodhi puthjen e parë.

“Im shoq më ndjek gjithmonë. Është edhe menaxheri im. Ai është dashuria ime e parë dhe e vetmja.Ne jemi njohur teksa performoja live në një koncert. Ishte Edliri ai që e hodhi hapin i pari. Gjërat kanë nisur hap pas hapi. Ishim shokë. gjërat kanë ardhur gradualisht e kuptuam që nuk rrinim dot pa njëri tjetrin. Kemi qenë në studio dhe po bënim një këngë një baladë dhe aty ioshte momenti ku ai më rrëbeu dhe puthjen e parë.

Për mua është fat që e kam në krah. Edliri është një mbështetës shumë i madh për mua. Ashtu si në jetën private po ashtu edhe në jetën profesionale”, është shprehur Fatima Ymeri.

Ndërsa përsa i përket festës së Shën Valentinit ajo është shprehur se ai e surprizon gjithnjë me darka romantike buzë detit dhe dhurata të ndryshme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: