Connect with Us

Kontrrollues dhe egoistë/ Shenjat e horoskopit që i detyrojnë partnerët e tyre të bëjnë gjithçka

Kuriozitete

Kontrrollues dhe egoistë/ Shenjat e horoskopit që i detyrojnë partnerët e tyre të bëjnë gjithçka

Publikuar

-

Ujori

Ujori ka lindur i mërzitur me botën dhe sigurisht jo i prerë për punë të menjëhershme. Çdo gjë që kërkon punë në moment është për ta dhe kjo gjë ua bën më të lehtë për të gjtur partnerin e duhur. Ata mendojnë se janë më superior ndaj partnereve të tyre dhe nuk pranojnë aspak t’iu thuash se çfarë duhet të bëjnë.

Binjakët

Epo sigurisht binjakët e bëjnë partnerin e tyre të bëjnë gjtihçka, sigurisht nëse do të arrijnë ta mbajnë partnerin e tyre për më shumë se një javë.

Binjakët janë të paftë për të menduar dhe gjtihçka që kalon në mendjen e tyre është e duhura për tad he partneren e tyre.

Virgjëresha

Ata janë shumë punëtorë dhe duke qenë të tillë e kanë shumë të nevojshme që kur të vijnë në shtëpi të pushojnë dhe të relaksohen. Por nuk e mendojnë aspak se edhe partnerit i tyre mund të ketë punuar gjithë ditën ka nevojë për pushim.

Duan gjithçka gati dhe nuk u intereson aspak se kush do t’i zbatojë urdhërat e tyre.

Gaforrja

Ajo është një prej shenjave më egoiste të zodiakut. Mendojnë se e gjithë bota duhet të rrotullohet rreth tyre.

Përfshihen gjithnjë nga rutina dhe bëjnë roline bosit me partneret e tyre.

Demi

Demi është një nga shenjat më dembele dhe si e tillë njihet edhe për skllaveritetin në marrëdhënie. Ata nuk e luajnë as gishtin më të vogël nëse bëhet fjalë për të bërë ndonjë punë. Të gjitha duhet t’i bëjë partneri i tyre ndërsa ata duhet vetëm të rrinë shtrirë gjithë ditën./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: