Connect with Us

Nënë për herë të dytë/ Floriana Garo zbulon se kur do të rikthehet në ekran

Showbizz

Nënë për herë të dytë/ Floriana Garo zbulon se kur do të rikthehet në ekran

Publikuar

-

Moderatorja shumë e njohur shqiptare Floriana Garo në fund të vitit 2019 u bë nënë për herë të dytë e një djali të cilin e pagëzoi me emrin Priam.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Floriana bëri të ditur se i biri kishte ardhur në jetë. Prej asaj kohe moderatorja ka qëndruar larg ekranit.  Së fundmi ajo ka qenë pjesë e emisionit “Ëake Up” dhe nëpërmjet një lidhjeje telefonike ka folur për rikthimin e saj në ekran.

Floriana tregoi se ka pasur oferta, megjithatë për momentin nuk ka asgjë konkrete.“Unë momentalisht nuk e kam kërkuar dhe prandaj nuk ka pasur diçka konkrete, është ligji i tërheqjes”- tha Floriana duke treguar më tej se nuk ka hequr dorë përgjithmonë nga ekrani dhe se me shumë mundësi një ditë do të rikthehet.

Lidhur me projektin, Floriana tha se kur të rikthehet në ekran nuk do të moderojë më emisione showbiz-i, si dikur.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: