Connect with Us

Nga Almeda Abazi tek Genta Ismaili/ Vajzat shqiptare që u “vodhën” zemrën turqve

Showbizz

Nga Almeda Abazi tek Genta Ismaili/ Vajzat shqiptare që u “vodhën” zemrën turqve

Publikuar

-

Të shumtë janë personazhet e njohur shqiptar që kanë arritur të rrëmbejnë vëmendjen e mediave turke po ashtu edhe të publikut.

Bëhet fjalë për vajzat e bukura shqiptare që arritën të bëhen të famshme në Turqi.

Almeda Abazi është mjaft e komentuar dhe e dashur për publikun turk pasi është e martuar me një nga aktorët më të njohur turk, Tolgahan Sayisman.

Genta Ismaili u bë gjithashtu e njohur falë bashkëpunimeve që pritet të dalin me këngëtaer turk si dhe për lidhjen e saj me biznesmenin turk Usta Hysen.

Morena Taraku arriti të ishte pjesë e një prej eventeve më të rëndësishme në Turqi ku dhe mori  një çmim.

Laureta Gashi e cila njihet me emrin artistik Asya Gashi është një këngëtare e njohur që ka lindur në Kosovë dhe pasi mbaroi Fakultetin e Arteve në Prishtinë, u zhvendos në Turqi për ta vazhduar karrierën atje.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhmte./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përvëluese si Carmen Ortega/ Fotot e modeles që “tërbuan” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj. Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokuese dhe tepër sensuale/ Fotot fantastike të modeles ruse

Publikuar

-

Nga

Ajo është një blogere e cila është  bërë shumë e njohur në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen ruse Irina Sitkova. Ajo është mjaft aktive në Instagram ku ndan shumë foto provokuese me ndjekësit e saj si dhe stilin e jetesës dhe udhëtimet nëpr vende të ndryshme të botës. Irina është në një marrëdhënie dashurie […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ëndrra e çdo mashkulli”/ Njihuni me modelen peruane që po çmend rrjetin

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Denise Schaefer është një nga vajzat më seksi të shoëbizit të huaj. Me origjinë nga Peruja, Denise i çmend të gjitha ndjekësit me fotot e saj provokuese. Ajo u bë e njohur falë revistave të famshme si Nylon dhe Esquire. Denise është gjithashtu shumë e famshme në rrjetet sociale ku ndan me […]

LEXO TE PLOTE