Connect with Us

Skena për të rritur irriton bashkëshortin e “Bihter”/ Reagon ashpër: Pse pyesni vetëm për këtë?

Showbizz

Skena për të rritur irriton bashkëshortin e “Bihter”/ Reagon ashpër: Pse pyesni vetëm për këtë?

Publikuar

-

Beren Saat u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj si “Bihter” në serialin “Dashuri e ndaluar”. Falë kastit të aktorëve ky serial theu rekorde shikueshmërie dhe u kthye në një nga serialet më të mira turke.

Së fundi Beren Saat është duke xhiruar një serial shumë të suksesshëm në Netflix. The gift titullohet seriali që është komentuar pafund nga mediat e huaja pasi në këtë serial aktorja luan një skenë të nxehtë për të rritur gjë që duket se bashkëshortit të saj Kenan Dogulu nuk i ka pëlqyer aspak.

I pyetur së fundmi nga gazetarët për këtë skenë, Kenan u nxeh dhe tha: “Vetëm për këtë skenë më pyesni ju, a nuk ka ndonjë skenë tjetër? Kjo skenë u xhirua dhe ka mbaruar, pse pyesni vetëm për këtë gjithmonë? Ju kam thënë që jam i kënaqur me çdo gjë që bën bashkëshortja ime, mjafton?”, tha bashkëshorti i aktores.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: