Connect with Us

Songyl nis një jetë të re me prindërit birësues/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Trendi Sot

Songyl nis një jetë të re me prindërit birësues/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Defne lëndon veten dhe ia lë fajin Meralit. Kader kërkon ndihmën e Ejlylit për të gjetur nënën e saj. Meral merr dënim të qëndrojë larg nga shkolla për një javë. Kemal bëhet me makinë të re dhe Mesude dyshon se ai e ka vjedhur.

Nëna e Kaderit shkon në jetimore dhe takohet me Nerimanin. Florinjtë që kishin groposur vajzat i ka vjedhur Nerimani. Kader sheh nënën e saj në jetimore por nuk e di se kush është ajo. Çifti i pasur birësojnë Songylin. Songyl ndahet mes lotësh nga Kaderi dhe shoqet e tjera. Neriman i vendos në dhoma të ndryshme Ejlylin, Kaderin, Xhemren dhe Meralin.

Songyl nis jetën e re në shtëpinë e prindërve birësues. Toprak gatuan për Feriden dhe të dy kalojnë një mbrëmje romantike. Songyl telefonon shoqet dhe u tregon për jetën e saj të re./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teknologji

Rivali më i ri i Netflix dhe Youtube/ Aplikacioni transmetues me forma të shkurtra

Publikuar

-

Nga

Shërbimi i parë lëvizës i Quibi filloi në SH.B.A të hënën, me gjithë shqetësimet që shpërthimi i koronavirusit mund të ndikojë në shikimin e tij. Kompania ka rritur me $ 1.8bn (1.47bn £) për projektin që synon të rivalizojë Netflix dhe YouTube. Shfaqjet e Quibi janë 10 minuta ose më të shkurtra dhe filmat janë […]

LEXO TE PLOTE

Shëndeti

Përfshihet në dietën e Hilary Clinton dhe Beyonce/ Ky është ushqimi më përfitime të mahnitshme shëndetësore

Publikuar

-

Nga

Kohët e fundit, disa erëza janë promovuar jozyrtarisht nga prodhimet e përditshme të kuzhinës dhe përfshihen tek ushqimet me shumë përfitime. Hillary Clinton thuhet se hante një spec djegës në ditë ndërsa ishte në gjurmët e fushatës në përpjekje për të shmangur sëmundjet. Shafran i Indisë, i cili është përdorur në Azi për mijëvjeçarë, kohët […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E njohur për disa veprimtari bamirësie/ Misi heq kurorën e të bukurës për të ndihmuar të prekurit nga Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Misi e cila fitoi kurorën e Mis Anglia në vitin 2019 është kthyer në Mbretërinë e Bashkuar për të bërë një bamirësi duke u rikthyer për të vazhduar karrierën e saj si doktoreshë në këtë kohë pandemie. Bhasha Mukherjee vendosi të shkëputej nga karriera e saj si doktoreshë pë të konkurruar në kompeticionin e bukurisë, […]

LEXO TE PLOTE