Connect with Us

“2 minuta për 20 vite të jetës time në televizion”/ Amadeus flet për incidentin me Alketa Vejsiun në festival

Showbizz

“2 minuta për 20 vite të jetës time në televizion”/ Amadeus flet për incidentin me Alketa Vejsiun në festival

Publikuar

-

Mbrëmjen e kaluar Alketa Vejsiu ka qenë e ftuar në emisionin e njohur italian “Porta a porta” ku ka folur për rrugëtimin e saj në Sanremo.

Moderatori shumë i famshëm italian nuk mundi të anashkalonte pa e pyetur moderatoren për momentin ku ngjiti dhe zbriti shkallët dy herë në festival moderatorja tha se vodhi dy minuta më shumë për të realizuar ëndrrën e saj.

“I zbrita, i ngjita dhe i zbrita sërish. Duhej t’i vidhja 2 minuta sepse ishin 20 vitet e jetës sime në televizion në Shqipëri që doja të lija një shenjë modeste por ai Amadeus është një xhentëlmen dhe gjëja që duhet të mësojmë të gjithë për Amadeus është që kjo përulësi të prek”, u shpreh Alketa.

Gjithashtu nuk u la pa komentuar nga Amdeus dhe incidenti me Alketa Vejsiun ku foli 2 minuta më shumë dhe nga nmikrofoni i hapur në prapaskenë u dëgjua: 4 minuta? Po kishim rënë dakort!”

Në lidhje me këtë Amadeus u përgjigj se ishin pikërisht këto të papritura që bënë që festivali të kishte atë shikueshmëri që pati.

“Një tore e ‘Sanremo’-s është tore e të gjithëve. Unë bëj një analogji me futbollin sepse e dua shumë futbollin.

Kur një skuadër ton, merita është e sulmuesit, merita është e mesfushorit, por, merita është e të gjithë skuadrës.

Nëse elementët janë prezantuesit, të ftuarit, të rinjtë, këngët në garë, nëse të papriturat nuk do të kishin ndodhur, nuk do të ishte i njëjti festival.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: