Connect with Us

Bashkëshortja e Lorik Canës publikon foton pas lindjes/ Nuk do ta besoni se si duket

Showbizz

Bashkëshortja e Lorik Canës publikon foton pas lindjes/ Nuk do ta besoni se si duket

Publikuar

-

Bashkëshortja e ish kapitenit Lorik Cana, Monica është nënë e dy fëmijëve. Para disa javësh solli në jetë vajzën të cilën së bashku me Lorikun vendosën ta quanin Enkelejda, një emër 100 përqind shqiptar.

Të gjithë e dimë se sa e veshtirë është të rikthesh linjat pas shtatzënisë të paktën vajzat që janë bërë nëna e kuptojnë shumë mirë këtë pjesë.

Edhe pse tashmë është bërë nënë dy herë Monica i ka habitur  të gjithë me format e saj pas lindjes pasi duket shumë në formë. Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në ashensor dhe mund të dallojmë linjat e saj pas shtatzënisë dhe duket perfekte./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: