Connect with Us

E trishtë/ Artjola Toska humb njeriun e shtrenjtë pak orë para koncertit

Showbizz

E trishtë/ Artjola Toska humb njeriun e shtrenjtë pak orë para koncertit

Publikuar

-

Me rastin e 100 vjetorit të Tiranës kryeqytet, mbrëmjen e kaluar është mbajtur një koncert ku kanë marrë marrë pjesë figurat më të njohura të muzikës.

Gjatë mbrëmjes do të këndonte edhe këngëtarja e dashur e muzikës popullore tiranase, Artjola Toska por nuk ka mundur.

Burime për Anabel bëjnë të ditur se Artjola ka humbur njeriun më të shtrenjtë, babain e saj.

Thuhet se i ati prej kohësh vunate nga një sëmundje e rëndë e cila ka shkaktuar dhe vdekjen e tij./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Femra më e bukur në botë/ Kate Upton “çmend” meshkujt me fotot seksi

Publikuar

-

Nga

Aktorja dhe modelja seksi amerikane, Kate Upton ka qenë përherë vajza më tërheqëse dhe atraktive në botë. E zgjedhur si femra më e bukur në botë dy herë rradhazi nga “Sports Illustrated”, Kate nuk ngurron të shfaqë format e saj bombastike në llogarinë e saj të Instagramit. Për më tepër shikoni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE