Connect with Us

Ejlyl akuzohet për vjedhje në sy të të gjithëve/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Trendi Sot

Ejlyl akuzohet për vjedhje në sy të të gjithëve/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Ejlyl shkon në teatrin e shkollës për të parë motrën. Ajo i vjedh Kemalit telefonin dhe shënon të gjithë numrat për të gjetur numrin e nënës së Kaderit. Një grua e sheh Ejlylin dhe e akuzon para të gjithëve se vodhi telefonin. Kemal e mbron Ejlylin dhe e shpëton nga situata.

Mesude qorton Ejlylin për veprimin që bëri. Xhemre shkon në shtëpinë e vjetër dhe kërkon të futet brenda por e zonja e shtëpisë nuk e lejon. Songyl del për pazar me Sedën dhe rastis me Gynejin. Ky i fundit i kërkon leje Sedës që të dalë me Songylin. Toprak i shpreh dashurinë Ferides. Songyl i dërgon dhurata mikeshave të saj në jetimore.

Meral hakmerret ndaj Defnes duke hedhur plehra para shtëpisë së saj. Nazan kupton që këtë e ka bërë Merali dhe ia çon plehrat në jetimore. Neriman inatoset me Nazanin. Mesude i lutet Kemalit të mos e lërë kurrë pasi mendon se askush nuk do e dojë. Defnes i del gënjeshtra që mes saj dhe Toprakut nuk ka asgjë. Defne i tregon Xhemres se Serkan është i dashuruar me Ejlylin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teknologji

Lajmet rreth koronavirusit/ Mjekët drejtohen në Twitter dhe TikTok

Publikuar

-

Nga

Nënkryetari ekzekutiv i departamentit të Mjekësisë së Përgjithshme të Mass General dhe profesor ndihmës i Shkollës Mjekësore në Harvard, Ali Raja ka përdorur Tëitter për të shkëmbyer informacione rreth koronavirusit, i njohur gjithashtu si Covid-19, duke përfshirë pajisje personale mbrojtëse për profesionistët mjekësorë dhe rëndësia e distancës sociale, për 57,000 ndjekësit e tij dhe për […]

LEXO TE PLOTE

Shëndeti

Jeni të stresuar dhe hani pa kontrroll në këtë periudhë izolimi/ Zbuloni si duhet të kujdeseni për shëndetin tuaj

Publikuar

-

Nga

Me pandeminë globale dhe  koronavirusin që na sfidon çdo ditë, në mënyra të ndryshme, duket se është bërë një problem me mundësi të barabarta, duke prekur edhe ata që zakonisht nuk hanë në përgjigje të ankthit ose emocioneve të tjera. Si ta menaxhoni ngrënien nga stresi? Pavarësisht nëse është hera juaj e parë që luftoni […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE