Connect with Us

Godasin aty ku ju dhemb më shumë/ Kështu hakmerren këto shenja të horoskopit

Kuriozitete

Godasin aty ku ju dhemb më shumë/ Kështu hakmerren këto shenja të horoskopit

Publikuar

-

Nëse i lëndoni ata, atëherë ata do t’ju bëjnë të paguani. Shenjat hakmarrëse të zodiakut thjesht nuk mund të heqin dorë nga padrejtësitë e kaluara, dhembjet, grindjet dhe kështu ata përqendrohen në hakmarrje. Ata nuk janë të lumtur derisa të marrin hakun e tyre, edhe nëse horoskopi i tyre ose një udhëzues astrologjie paralajmërojnë kundër tij.

Akrepi

Akrepat janë shumë të ndjeshëm dhe mund të lëndohen, dhe për ndonjë arsye të thjeshtë. Mënyra e vetme që ata të ndjehen pak më mirë është të kërkojnë hakmarrje ndaj personit që i lëndon. Ata kanë të gjitha aftësitë e nevojshme për hakmarrje, ata janë të zgjuar, intuitivë të mjaftueshëm për të ditur se ku mund të godasin, kështu që shkakton më shumë dhimbje, të fshehtë deri në atë pikë sa askush nuk ka ndonjë ide se çfarë po planifikojnë.

Binjakët

Ata janë ekstremisht të paparashikueshëm. Nëse e prek një binjak aty ku i dhëmb më shumë, prisni prej tyre të realizojnë planin më të lig që mund të keni parë. Por gjithashtu janë shenjë që falin shpejtë.

Luani

Shumica e kohës, Luanët janë të sjellshëm dhe të guximshëm , nëse nuk merrni diçka që ata mendojnë se është e tyre ose ju i bëni ata xheloz. Në atë rast, të gjitha bastet janë të humbura. Ata mund të jenë shumë posedues dhe materialistë, që do të thotë nëse vidhni diçka ose dikë, Luani do të përdorë të gjitha burimet e tyre për t’i rikthyer ato dhe t’ju bëjë të paguani.

Bricjapi

Të lindurit në shenjën e Bricjapit janë kokëfortë, hakmarrës dhe kurrësesi nuk falin lehtë. Ata do të bëjnë gjithçka për t’ju bërë keq nëse i lëndoni. Ata madje mund të krijojnë edhe thashetheme për ju./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE