Connect with Us

Konkurrenca e fortë mes moderatoreve të sportit/ Kush janë vajzat që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit me format e tyre

Showbizz

Konkurrenca e fortë mes moderatoreve të sportit/ Kush janë vajzat që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit me format e tyre

Publikuar

-

Tashmë nuk është çudi që në emisionet sportive të shohësh prezantuese një vajzë shumë seksi e cila përveç moderimit ekspozon dhe hiret e saj.

Jo vetëm në Shqipëri por edhe në emisionet e huaja të sportit nuk mungon një shoqëruese seksi për të rritur sa më shumë audiencën dhe për të tërhequr sa më shumë shikues.

Në Shqipëri kemi shumë moderatore sporti të cilat le të themi që ndiqen më shumë për pamjen e tyre se sa për përmbajtjen e emisionit.

Ilda Bejleri, e cila pasi moderoi për shumë vite në Super Sport tashmë është pjesë e emisionit Procesi sportive me Edi Manushin.

Ilda njihet si një nga vajzat më seksi të ekranit që ka një numër të madh ndjekësish në Instagram.

Alesia Bami

Alesia u bë e njohur për publikun si velina e emisionit investigativ “Stop” por pas largimit të saj nga Tv Klan ajo u zhvendos në Top Channel ku për një sezon prezantoi Procesi Sportiv krah Edi Manushit.

Marina Vjollca

Një prej moderatoreve seksi të sportit ka qenë dhe Marina Vjollca e cila për disa sezone rresht prezantoi krah Ed Manushit derisa u zhvendos në Tv Klan për të prezantuar Cest la vie dhe së fundmi Klanifornia.

Lejla Kraja

Lejla Kraja është një modele shqiptare e cila u kthye vitet e fundit në Shqipëri ku u evidentua për fizikun dhe bukurinë e saj dhe menjëherë u bë pjesë e televizionit dhe emisioneve sportive.

Eva Murati

një ndër vajzat bukuroshe të ekranit, që padyshim aparencën e ka një plus të madh në moderimin e saj. Të gjithë adhuruesit e sportit, adhurojnë dhe pamjen e moderatores sportive.

Qeqa Krelani

Qeqa Krelani është komentatorja e parë femër e ndeshjve. Ajo u bë e njohur jo vetëm për këtë fakt por edhe për ekspozimin e formave të saj.

Bora Zemani

Edhe Bora Zemani ka qenë para pak kohësh një moderatore e emisioneve të sportit deri në momentin që u bë pjesë e emisionit “Treshat”.

Hygerta Sako

Hygerta Sako është një nga moderatoret më të mira të sportit ku përveç bukurisë ka spikatur për mënyrën e moderimit. Mund të themi që është një nga të vetmet moderatore që jo gjithmonë komentohet si një moderatore e bukur por edhe e talentuar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: