Connect with Us

Kujdes, karriera do të jetë e rrezikuar/ Zbuloni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme

Trendi Sot

Kujdes, karriera do të jetë e rrezikuar/ Zbuloni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Marsi do të ndikojë në shpresat dhe dëshirat tuaja duke iu frymëzuar për të ngritur sa më lart veten në karrierë.

Demi

Do të keni një mosmarrëveshje me partnerin tuaj në biznes përsa i përket financave, njëri nga ju do të ndërmarrë investime shumë të rrezikshme.

Binjakët

Me Marsin transit në shtëpinë tuaj do të mund të përballeni me një gjendje shumë të mërzitshme shpirtërore.Mundohuni të mos bini pre e mosmarrëveshjeve.

Gaforrja

Fokusohuni në rritjen dhe aftësitë tuaja në punë që të mund të realizoni i pavarur projektet tuaja. Shmangni konfliktet në punë me kolegët.

Luani

Duket se po kaloni një kohë shumë të mirë. Që nga 3 Janari Marsi po qëndron në zonën tuaj të qejfit dhe rehatisë.

Virgjëresha

Ju e keni vendosur të gjithë energjinë tuaj në sektorin e shtëpisë dhe do të merreni me rikonstruktime.

Peshorja

Mundohuni të bëni që Marsi të jetë super optimal për shenjën tuaj. Nëse punoni me shitjet bëni që klientët tuaj të rriten sa më shumë.

Akrepi

Marsi do të ndikojë në financat tuaja dhe ambiciet, por do të keni kohë të kultivoni prospektiva të reja dhe burime për të ardhura të reja.

Shigjetari

Nëse disa projekte kanë mbetur të papërfunduara sot do të keni mundësinë për ti realizuar. Përdorni të gjitha energjitë tuaja për t’ia arritur qëllimit.

Bricjapi

Nëse po punoni shumë për një projekt rreth familje tuaj apo për të shkuar jshtë shtetit, do t’iu duhet të prisni edhe një javë më shumë që rrugët tuaja të hapen.

Ujori

Marsi ka qenë shumë aktivë në sektorin tuaj social duke bërë që të keni tranzicion që nga data 3 Janar, por kjo do të ndryshojë së shpejti.

Peshqit

Marsi iu ka mbështetur shumë në ambiciet tuaja, por kjo së shpejti do të vihet re nga konkurrenca dhe bëni mirë të ruheni./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teknologji

Rivali më i ri i Netflix dhe Youtube/ Aplikacioni transmetues me forma të shkurtra

Publikuar

-

Nga

Shërbimi i parë lëvizës i Quibi filloi në SH.B.A të hënën, me gjithë shqetësimet që shpërthimi i koronavirusit mund të ndikojë në shikimin e tij. Kompania ka rritur me $ 1.8bn (1.47bn £) për projektin që synon të rivalizojë Netflix dhe YouTube. Shfaqjet e Quibi janë 10 minuta ose më të shkurtra dhe filmat janë […]

LEXO TE PLOTE

Shëndeti

Përfshihet në dietën e Hilary Clinton dhe Beyonce/ Ky është ushqimi më përfitime të mahnitshme shëndetësore

Publikuar

-

Nga

Kohët e fundit, disa erëza janë promovuar jozyrtarisht nga prodhimet e përditshme të kuzhinës dhe përfshihen tek ushqimet me shumë përfitime. Hillary Clinton thuhet se hante një spec djegës në ditë ndërsa ishte në gjurmët e fushatës në përpjekje për të shmangur sëmundjet. Shafran i Indisë, i cili është përdorur në Azi për mijëvjeçarë, kohët […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E njohur për disa veprimtari bamirësie/ Misi heq kurorën e të bukurës për të ndihmuar të prekurit nga Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Misi e cila fitoi kurorën e Mis Anglia në vitin 2019 është kthyer në Mbretërinë e Bashkuar për të bërë një bamirësi duke u rikthyer për të vazhduar karrierën e saj si doktoreshë në këtë kohë pandemie. Bhasha Mukherjee vendosi të shkëputej nga karriera e saj si doktoreshë pë të konkurruar në kompeticionin e bukurisë, […]

LEXO TE PLOTE