Connect with Us

Ndjehen të viktimizuar nga e gjithë bota/ Shenjat e horoskopit që kanë “kompleksin e persekutimit”

Kuriozitete

Ndjehen të viktimizuar nga e gjithë bota/ Shenjat e horoskopit që kanë “kompleksin e persekutimit”

Publikuar

-

Gaforret

Gaforret gjithnjë presin me ndjenën negative se diçka e keqe mund të ndodhë. Ata janë njëherësh edhe kreativë edhe të dashur por edhe pesimist dhe dyshues.

Ata mendojnë se në jetë është gjithnjë të marrësh dhe të japësh por kur ata kërkojnë diçka askush nuk është aty për t’i mbështetur.

Peshqit

Peshqit e përjetojnë shumë keq kur diçka shkon keq. Në vend që ta shohin situatën objektivisht ata kanë tendecën të përfshihen emocionalisht. Ata mendojnë se kanë fat të keq ndaj gjërat nuk funksionojnë kurrë në favor të tyre.

Akrepi

Akrepët janë shumë të ndjeshëm dhe ndjejnë se bota është kundër tyre. Ata iu besojnë shumë njerëzve dhe nëse diçka shkon keq ata izolohen në vetvete dhe e mendojnë jetën si një katastrofë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE