Connect with Us

Defne fut në sherr Ejlylin dhe Xhemrenë, Kader takon nënën e saj/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Trendi Sot

Defne fut në sherr Ejlylin dhe Xhemrenë, Kader takon nënën e saj/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Defne fut në sherr Xhemren dhe Ejlylin. Ejlyl përpiqet të shfajësohet por Xhemre e keqkupton çdo fjalë të saj. Kader mëson se Songyl ka numrin e telefonit të nënës së saj por nuk i ka treguar. Kader prish shoqërinë me Songylin dhe bëhet shoqe me Xhemren.

Toprak mëson se Defne e ka gënjyer dhe i ati nuk e ka rrahur kurrë. Kader mëson se nëna e saj quhet Banu dhe gjen adresën e saj. Songyl dëgjon prindërit birësues duke folur fshehtas për ndarjen e pasurisë dhe ofendohet. Songyl vendos të largohet nga shtëpia dhe i lë një letër lamtumire. Serkan bën plan të arratiset me Ejlylin por kjo e fundit nuk pranon.

Kader shkon në shtëpinë e nënës së saj dhe përballet me të. Ajo mëson se e ëma ka një vajzë. Nënë e bijë përqafohen mes lotësh. Nëna i tregon Kaderit se ishte e detyruar ta linte në jetimore pasi ishte shumë e re kur e lindi atë. Kader i lutet të ëmës ta marrë por ajo nuk mundet. Kader largohet e lënduar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: