Connect with Us

Foto romantike nga Parisi/ Capital T zbulon kush është vajza misterioze

Showbizz

Foto romantike nga Parisi/ Capital T zbulon kush është vajza misterioze

Publikuar

-

Pak ditë më parë reperi shqiptar Capital T ndezi rrjetin me komente të shumta nga fansat teksa publikoi foto krahas një vajze të panjohur në Paris.

Në njërën dorë fshihte trëndafilin ndërsa me tjetrën përqafonte vajzën.

Të gjithë nisën të aludonin se ajo mund të ishte vajza që i kishte rrëmbyer zemrën por mesa duket nuk është kështu.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Reperi ka publikuar ditën e djeshme se ditën e nesërme do të publikojë një këngë të re që është për të dashuruarit.

Sot ai ka publikuar një video që duket se është shkëputur nga videoklipi i tij më i ri që pritet të dalë nesër, për ditën e të dashuruarve Shën Valentinin.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: