Connect with Us

Foto romantike nga Parisi/ Capital T zbulon kush është vajza misterioze

Showbizz

Foto romantike nga Parisi/ Capital T zbulon kush është vajza misterioze

Publikuar

-

Pak ditë më parë reperi shqiptar Capital T ndezi rrjetin me komente të shumta nga fansat teksa publikoi foto krahas një vajze të panjohur në Paris.

Në njërën dorë fshihte trëndafilin ndërsa me tjetrën përqafonte vajzën.

Të gjithë nisën të aludonin se ajo mund të ishte vajza që i kishte rrëmbyer zemrën por mesa duket nuk është kështu.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Reperi ka publikuar ditën e djeshme se ditën e nesërme do të publikojë një këngë të re që është për të dashuruarit.

Sot ai ka publikuar një video që duket se është shkëputur nga videoklipi i tij më i ri që pritet të dalë nesër, për ditën e të dashuruarve Shën Valentinin.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Shoqja e ngushtë e miliarderes “thyen” rrjetin/ Gatuan në kuzhinë vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Mikesha më e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia Karanikolau i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit nga karantina. Bukuroshja bjonde është shfaqur super në formë dhe ka treguar linjat e saj bombastike. E veshur vetëm me të brendshme Anastasia është shfaqur duke gatuar në kuzhinë teksa ndodhet në karantinë. Krahas fotos shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE