Connect with Us

“Hoqa mbushjen dhe s’po iu pëlqejnë”/ Aurela Hoxha flet hapur për operacionet plastike në foton seksi

Showbizz

“Hoqa mbushjen dhe s’po iu pëlqejnë”/ Aurela Hoxha flet hapur për operacionet plastike në foton seksi

Publikuar

-

Modelja Aurela Hoxha është një nga vajzat e njohura të shoëbizit që është përfolur shpesh herë për operacionet plastike.

Të shumtë janë ata ndjekës që e kritkojnë për ndërhyrjet në fytyrë por kjo e fundit ka pranuar vetëm një të tillë.

Së fundi teksa ka reklamuar linjën më të re të intimove ajo që ka rënë në sy janë komentet që ka shkëmbyer me një ndjekës.

“Më fal që po ta them se e di që e merr negative po shumë më e mirë ke qenë se sa je bërë😞buzët aspak bukur po ashtu dhe flokët”, shkruan ndjekësja.

Ndërsa Aurela shumë e hapur ndaj kësaj teme është përgjigjur: “S’ta marr fare për negative 🙂 Flokët janë paruke sa për këtë fushatë, e cila ka në qendër të të pëlqejnë intimot që unë kam dizenjuar, dhe jo unë😋 sa për buzët , që kur kam hequr mbushjen sju pëlqen më askujt:) tjetër operacion, nuk kam 😞 puth❤️”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: