Connect with Us

Nuk duan t’ia dinë se çfarë mendojnë të tjerët/ Këto janë shenjat e horoskopit që kanë vetëbesim

Kuriozitete

Nuk duan t’ia dinë se çfarë mendojnë të tjerët/ Këto janë shenjat e horoskopit që kanë vetëbesim

Publikuar

-

Virgjëresha

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë paksa neurotikë përsa i përket pretendimeve të tyre. Ata kanë shumë besim tek vetja dhe këtë e tregojnë duke ngritur zërin.

Dashi

Dashi është i sigurt për atë që është dhe nuk i intereson aspak nëse dikush i pëlqen apo jo.

Kjo shenjë bën një mënyrë jetese për të qenë e vërtetë për veten e tyre, dhe ndonjëherë ato mund të jenë të guximshme, madje edhe të pasjellshme për të.

Shigjetari

Shigjetari e di saktësisht se kush janë dhe e pranojnë veten ashtu siç janë. Janë shumë kokëfortë dhe kjo është arsyeja përse ata nuk e vrasin mendjen se çfarë mendojnë të tjerët.

Ata e dinë që janë të çmendur, ata e dinë se janë të talentuar dhe krijues dhe e dinë se nuk janë gjithmonë djali më i pëlqyeshëm në qytet. Por nuk ka rëndësi. Shigjetari zotëron mirësjelljen e tyre dhe është krenar për këtë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE