Connect with Us

Probleme me familjarë dhe financat/ Zbuloni çfarë ka rezervuar horoskopi sot për ju

Trendi Sot

Probleme me familjarë dhe financat/ Zbuloni çfarë ka rezervuar horoskopi sot për ju

Publikuar

-

Dashi

Do të përqëndroheni totalisht në çështjet e edukimit apo reklamave.

Demi

Nëse nisni të paguani faturat e lëna pezull, shpenzimet e larta dhe sfiduese së shpejti mund të qetësohen pak, gjë që mund t’ju ndihmojë të merrni më në fund frymë.

Binjakët

Për shkak të dallimeve themelore ju mund të keni rënë ndesh kohët e fundit me një marrëdhënie të ngushtë biznesi. Bëni kompromis dhe mos e shisni veten.

Gaforrja

Një konflikt mes jush dhe një kolegu do të bëhet i pamenxhueshëm. Nga 16 shkurti do të vini re se të gjitha përplasjet me këtë person do të vazhdojnë të zhduken.

Luani

Me Marsin që po lëviz në sektorin e dashurisë, pasioni që ndjeni për këtë person do të vazhdojë të shtohet dhe kjo gjë ju kënaq.

Virgjëresha

Do të keni përplasje me një të afërm dhe kjo do të ndodhë për shkak të lëvizjes së Marsit në shtëpinë tuaj përgjatë 16 shkurtit.

Peshorja

Marsi do të injektojë sektorin tuaj të mesazheve me fuqinë e tij deri më 16 shkurt, kështu që duhet të kërkoni në mendjen tuaj dhe të zbuloni atë që dëshironi.

Akrepi

Nëse do të ndjeheni të frustruar nga një shpenzim i papritur në buxhetin tuaj, gëzohuni pasi kaosi në financat tuaja do të marrë fund.

Shigjetari

Marsi do të lëvizë përreth Shigjetarit deri më datë 16 shkurt, kështu që nëse synoni të arrini ndonjë qëllim atëherë ky është momenti i duhur të fokusoheni.

Bricjapi

Do të zgjoheni nga gjumi letargjik dhe do të jeni gati për çdo gjë pas 16 shkurtit.

Ujori

Ju keni vendosur së fundmi të udhëhiqni përpjekje humanitare të rëndësishme. Sot do të bëni diferencën.

Peshqit

Me Marsin në shtëpinë tuaj do të mund të arrini qëllimet tuaja në karrierë. Bëjeni misionin tuaj të mundur./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: