Connect with Us

Si ta bësh një mashkull Gaforre të bjerë kokë e këmbë në dashuri/ Mos i neglizhoni këto 12 këshilla

Kuriozitete

Si ta bësh një mashkull Gaforre të bjerë kokë e këmbë në dashuri/ Mos i neglizhoni këto 12 këshilla

Publikuar

-

1-Respektoni ndjenjat e tij

Gaforret mashkull janë shumë të ndjeshëm. E adhurojnë kur njerëzit ju kushtojnë vëmendje. Nëse doni të bëni për vete një mashkull të tillë bëjeni të kuptojë se sa shumë rëndësi kanë për ju.

2-Tregojini që keni qëllime pozitive.

Për një Gaforre mashkull, qëllimet kanë shumë rëndësi. Nëse ai merr ndjenjën e mashtrimit nga ju, ai do të qëndrojë larg jush. Tregojini se qëllimet e tua janë të pastra, thuaju se ai do të thotë bota për ty, dhe ti e dëshiron atë në jetën tënde.

3-Jini të sjellshëm.

Jini të ëmbël. Jini shumë të këndshëm dhe tregojini se e vlerësoni atë.

4-Mos u bëni materialist.

Mashkullit Gaforre nuk i intereson fare nëse ajo që ka veshur është një markë apo jo. Ata nuk janë të interesuar në gjërat materiale. Ata vlerësojnë emocionet më shumë se çdo gjë tjetër.

5-Planifikoni diçka të veçantë.

Nëse doni të bëni për vete një mashkull Gaforre, planifikoni diçka shumë të veçantë për të.

6-Mos flisni për të shkuarën.

Të jetosh në të shkuarën nuk është aspak e mirë për askënd.

8-Takimet janë shumë të rëndësishme.

9-Ji vetvetja.

10-Ji i hapur.

11-Ji krijues.

12-Ji i pranueshëm./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE