Connect with Us

Alban Skënderaj surprizon fansat/ Publikon këngën për të gjithë të dashuruarit

Showbizz

Alban Skënderaj surprizon fansat/ Publikon këngën për të gjithë të dashuruarit

Publikuar

-

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Alban Skënderaj ka surprizuar të gjithë fansat e tij në ditën e Shën Valentinit.

Këngëtari u ka dhuruar pikërisht një baladë shumë të bukur dashurie që do të ngrohë zemrat e të gjithë çifteve ditën e sotme.

“Çdo ditë një Shën Valentin”, titullohet kënga e re e publikuar pak minuta më parë, për të gjithë të dashuruarit. Refreni i saj është një mesazh që thotë se nuk mjafton të ngresh dolli për dashurinë vetëm një herë në vit: “Sonte do ngremë dolli për dashurinë.Për vitet që ikën dhe ata që do t’vijnë. Por një herë në vit për dashurinë. Nuk do mjaftonte shpirti im. Se jeta me ty është çdo ditë një Shën Valentin”.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: