Connect with Us

“E bëjnë qimen tra”/ Këto shenja të horoskopit kanë tendencën t’i zmadhojnë gjërat

Kuriozitete

“E bëjnë qimen tra”/ Këto shenja të horoskopit kanë tendencën t’i zmadhojnë gjërat

Publikuar

-

Virgjëresha

Ata njihen si shenja më perfeksioniste e horoskopit ndaj dhe për ta edhe gjëja më e vogël është e madhe dhe kjo gjë i bën ata të ndihen nervozë.

Ajo që i shqetëson ata është se nuk arrijnë dot të fitojnë qetësinë.

Peshorja

Peshoret kanë tendencën të zmadhojnë çdo gjë.  Nëse dallojnë një gabim bëjnë çmos për ta rregulluar atë.

Nëse e anshkalojnë një gabim ata iv ret ndërgjegjia.

Bricjapi

Zmadhimi i gjërave është një art për Bricjap. Shpesh herë luajnë rolin e menaxherit dhe e dinë shumë mirë se çfarë duhet të bëjnë. Ndaj dhe ata bëjnë shumë kërkime.

Dashi

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje e adhurojnë përsosmërinë. Ata nxitohen shumë madje dhe bëhen paksa të bezdisshëm por qëllimet e tyre janë shumë të mira./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE