Connect with Us

E gjuajti në emision për “ballkonin”/ Silvana Bushati zbulon “qëllimin” e Kujtim Gjuzit

Showbizz

E gjuajti në emision për “ballkonin”/ Silvana Bushati zbulon “qëllimin” e Kujtim Gjuzit

Publikuar

-

Ish fituesja e Kafazit të artë dhe ish miss Shqipëria Silvana Bushati është kthyer pas kaq shumë vitesh në qendër të vëmendjes.

Kryetari i Partisë Konservatore Albania dhe deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Kujtim Gjuzi gjatë një emisioni e gjuajti ish misin duke i përmendur “ballkonet”.

Gjuzi u shpreh: “Je veshur shumë bukur, si ti si mbesa ime që kam këtu në krahë ashtu edhe vajza përballë (referuar Silvana Bushatit) që s’ka nevojë për koment, pasi ka një ballkon të rrezikshëm dhe duket. Ballkonet janë të rrezikshme te femrat”, ka thënë ai gjatë emisionit.

E ftuar sot  në emisionin Ftesë në 5 moderatorja e riktheu debatin e bujshëm dhe e pyeti ish misin nëse Kujtim Gjuzi e përdori paksa imazhin e saj për vëmendje ajo u shpreh:

“Gjuzi do të jetë në qendër të vëmendjes si Donald Trump por Donaldi është pak më….”, është shprehur Silvana Bushati.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: