Connect with Us

FOTOT-Me bikini super minimaliste/ Chloe Ferry lë pa mend fansat

Showbizz

FOTOT-Me bikini super minimaliste/ Chloe Ferry lë pa mend fansat

Publikuar

-

Ylli i televizionit Chloe Ferry i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ajo është shfaqur e veshur me bikini ngjyrë portokalli ku tregon më së shumti format e saj.

Chloe po i  shijon në maksimum pushimet me mikeshat e saj të ngushte ndaj dhe nuk ngurron aspak ti ndaj me ndjekësit e saj këto foto.

Megjithatë ajo shpesh herë është kritikuar për operacionet e saj plastike dhe në këtë foto janë shumë të dukshme.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot e fundit të Chloe Ferryt./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushton” Instagramin me hiret e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles së famshme italiane

Publikuar

-

Nga

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj. Këtë herë ka pozuar me një kostum intim me ngjyrë të gjelbër, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet. Për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina seksi do t’iu lërë pa frymë/ Fotot më hot të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Modelja Rhiannon Darney është një nga influencueset më të pëlqyera të Instagramit. bukuroshja bjonde është e njohur gjithashtu edhe si blogere pasi reklamon stilin e saj të jetesës dhe të gjitha vendet që viziton. Por nuk mungojnë edhe foto mjfat joshëse dhe seksi të Rhiannon e cila ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E apasionuar pas futbollit/ Kjo është tifozja e nxehtë e Milanit

Publikuar

-

Nga

Claudia Ronmani është një nga tifozet më të zjarrta të Milanit. Megjithëse jo gjithmonë i qëndron besnike skuadrës së saj, shpesh herë e shohim të postojë foto të ndryshme provokuese me fanellën e kuq e zinjve. Claudia numëron 1 milion ndjekës në Instagram, me të cilët ndan foto tejet seksi duke treguar format e saj. […]

LEXO TE PLOTE