Connect with Us

Horoskopi është për dashurinë sot/ Zbuloni surprizat që iu presin

Trendi Sot

Horoskopi është për dashurinë sot/ Zbuloni surprizat që iu presin

Publikuar

-

Dashi

Hëna do të zhvendoset në shtëpinë e Akrepit, e cila është një prej shenjave më pasionante të horoskopit.

Sot do të kaloni ditën më të bukur të dashurisë dhe do ta mbani mend gjatë në kujtesën tuaj.

Demi

Sharmi që e karakterizon këtë shenjë do të bëjë që sot ti përkushtoheni vetëm marrëdhënies tuaja.

Binjakët

Sot do të jetë një ditë shumë e gjatë në punë dhe kjo do të bëjë që ju të numëroni minutat deri në takimin me të dashurin tuaj për Shën Valentinin.

Gaforrja

Me ndikimin e hënës do të mundtë kaloni një ditë shumë të nxehtë sot. Ndaj duhet të përqëndroni të gjitha energjitë tuaja në ditën e sotme.

Luani

Gëzuar Shën Valentinin! Dielli i cili është dhe udhëheqësi juaj do të ndriçojë në sektorin e martesës kështu që nëse jeni në një marrëdhënie keni shumë gjëra për të festuar.

Virgjëresha

Dita juaj nuk do të jetë edhe aq e bukur për ju pas Mërkuri do të zhvendoset në retrogradë tek Peshqit dhe do të prekë sektorin e martesës.

Peshorja

Hëna në Akrep do të ndikojë në sektorin tuaj të financave dhe më në fund do të tregoheni paksa romantikë dhe pasionantë për Shën Valentin.

Akrepi

Sot do ti tërhiqni të gjithë si magnet ndaj kjo është padyshim dita juaj e dashurisë.

Shigjetari

Ndoshta sot nuk do të jetë dita më e mirë e dashurisë për ju pasi hëna do të udhëtojë drejt Akrepit dhe do të ndikojë në aspektin e jetës private.

Bricjapi

Më Uranin në sektorin e romancës dhe Mërkuri tek Peshqit gjithçka mund të ndodhë sot në ditën e të dashuruarëve.

Ujori

Teksa bëni plane për ditën e Shën Valentinit kushtojini vëmendje dhe punës e familjes.

Peshqit

Nëse jeni beqarë dhe dhe po kërkoni dashurinë e jetës tuaj sot mund të merrni një surprizë mjaft të këndshme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: