Connect with Us

Ish misi zbulon detajet e jetës private/ Tregon sekretin që nuk e dinte askush

Showbizz

Ish misi zbulon detajet e jetës private/ Tregon sekretin që nuk e dinte askush

Publikuar

-

Mjaftoi vetëm një koment dhe kompliment i deputetit të Kuvendit të Shqipërisë Kujtim Gjuzi që të sillte në qendër të vëmendjes ish miss Shqipërinë dhe ish fituesen e Kafazit të Artë Silvana Bushati.

E ftuar ditën e sotme në emisionin Ftesë në 5 Silvana ka rrëfyer për jetën e saj private si dhe ka zbuluar se është e martuar dhe është nënë e dy fëmijëve.

Ndërkohë në studio ajo kishte ardhur së bashku me vajzën e saj Ajlën.

Silvana gjithashtu rrëfeu për planet e saj për të ardhmen dhe zbuloi se së shpejti do të vijë me një emision të sajin lidhur me sported ekstreme pasi ajo vetë është shumë e apasionuar ndaj sportit.

Ajo dëshiron që në një të ardhme edhe fëmijët e saj të jenë pjesë e sportit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përvëluese si Carmen Ortega/ Fotot e modeles që “tërbuan” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj. Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokuese dhe tepër sensuale/ Fotot fantastike të modeles ruse

Publikuar

-

Nga

Ajo është një blogere e cila është  bërë shumë e njohur në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen ruse Irina Sitkova. Ajo është mjaft aktive në Instagram ku ndan shumë foto provokuese me ndjekësit e saj si dhe stilin e jetesës dhe udhëtimet nëpr vende të ndryshme të botës. Irina është në një marrëdhënie dashurie […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ëndrra e çdo mashkulli”/ Njihuni me modelen peruane që po çmend rrjetin

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Denise Schaefer është një nga vajzat më seksi të shoëbizit të huaj. Me origjinë nga Peruja, Denise i çmend të gjitha ndjekësit me fotot e saj provokuese. Ajo u bë e njohur falë revistave të famshme si Nylon dhe Esquire. Denise është gjithashtu shumë e famshme në rrjetet sociale ku ndan me […]

LEXO TE PLOTE