Connect with Us

“Isha në ankth dhe stres”/ Aktorja e preferuar e serialit “Lule të vetmuara” tregon skenën më të vështirë

Showbizz

“Isha në ankth dhe stres”/ Aktorja e preferuar e serialit “Lule të vetmuara” tregon skenën më të vështirë

Publikuar

-

Seriali “Lule të vetmuara” është kthyer në një nga më të ndjekurit dhe të pëlqyerit për publikun shqiptar.

5 vajzat e jetimores u kthyen në aktoret më të preferuara. Njëra prej tyre është edhe “Xhemre” rolin e të vilës e luan aktorja Hazar Motan.

Hazar ka qenë vetëm 24 vjeç kur ka luajtur në serial, dhe ishte seriali i saj i parë. Në një intervistë Hazar Motan ka treguar se skenat në fillim të serialit e kanë bërë të dyshojë tek aftësitë e saj në aktrim. “Në episodin e parë, skenat janë shumë prekëse sepse ka shumë emocion dhe dramë. Mendoja që nuk di ta bëj këtë punë dhe u shqetësova.

Më pas mora shumë vlerësim nga skena në funeral dhe fillova të besoj tek vetja më shumë”-ka treguar aktorja. Hazar Motan ka treguar gjithashtu se për shkak të rolit në serial ka pasur edhe ankth. “Kam ndjerë ankth dhe një shqetësim të madh sepse roli që unë luaj është shumë prekës dhe pesimist. Isha e shqetësuar nëse mund ta bëja por faleminderit mësueses time dhe regjisorit”-është shprehur aktorja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: