Connect with Us

Petale trëndafili në shtrat dhe shkrimi “Të dua”/ Keisi tregon Shën Valentinin më romantik

Showbizz

Petale trëndafili në shtrat dhe shkrimi “Të dua”/ Keisi tregon Shën Valentinin më romantik

Publikuar

-

Keisi dhe Stresi janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë. Pasi reperi e uroi për ditëlindje, ndjekësit kanë aluduar se ata janë rikthyer sërish bashkë.

Ditën e sotme Keisi është bërë nostalgjike dhe ka kujtuar një nga surprizat më romantike për Shën Valentin.

Bukuroshja ka publikuar momentin më romantik të vitit 2018, kur Stresi ia mbushte dhomën e gjumit dhe shtratin plot me petale trëndafili që shkruanin “Të dua”. “Kthim pas në një Ditë të vërtetë Shën valentini”, shkruan ajo.

Por ajo që vijon të bëjë fansat të mendojnë se ata janë rikthyer sërish është një foto që reperi Stresi ka publikuar në Instastory, që është një nga fotosesionet që ka realizuar me Keisin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushton” Instagramin me hiret e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles së famshme italiane

Publikuar

-

Nga

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj. Këtë herë ka pozuar me një kostum intim me ngjyrë të gjelbër, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet. Për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina seksi do t’iu lërë pa frymë/ Fotot më hot të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Modelja Rhiannon Darney është një nga influencueset më të pëlqyera të Instagramit. bukuroshja bjonde është e njohur gjithashtu edhe si blogere pasi reklamon stilin e saj të jetesës dhe të gjitha vendet që viziton. Por nuk mungojnë edhe foto mjfat joshëse dhe seksi të Rhiannon e cila ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E apasionuar pas futbollit/ Kjo është tifozja e nxehtë e Milanit

Publikuar

-

Nga

Claudia Ronmani është një nga tifozet më të zjarrta të Milanit. Megjithëse jo gjithmonë i qëndron besnike skuadrës së saj, shpesh herë e shohim të postojë foto të ndryshme provokuese me fanellën e kuq e zinjve. Claudia numëron 1 milion ndjekës në Instagram, me të cilët ndan foto tejet seksi duke treguar format e saj. […]

LEXO TE PLOTE