Connect with Us

Songyl mbetet rrugëve, Kemal rrëfen vështirësitë e fëmijërisë/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin Lule të vetmuara

Trendi Sot

Songyl mbetet rrugëve, Kemal rrëfen vështirësitë e fëmijërisë/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin Lule të vetmuara

Publikuar

-

Kemal nuk i ka marrëdhëniet mirë me babain e tij. Songyl mbetet rrugëve e uritur. Kemal dehet dhe i tregon Mesudes vuajtjet që ka kaluar në fëmijëri. Feride dhe Toprak e kalojnë mbrëmjen duke luajtur. Toprak fiton lojën dhe Feride mërzitet.

Xhemre vazhdon të mbajë inat me Ejlylin dhe kjo e fundit mbetet pa shoqe. Songylin e ngacmojnë disa djem por një grua e ndihmon. Xhemre vendos të punojë për të fituar para që të blejë një varr për prindërit e saj. Ejlyl ndihmon Xhemren duke bërë varëset. Xhemre inatoset me Ejlylin pasi nuk e do ndihmën e saj.

Ejlyl sëmuret papritur. Xhemres i vjen keq për Ejlylin dhe kujdeset për të. Ejlyl i kërkon falje Xhemres. Banu telefonon Kemalin dhe i kërkon llogari pse ia ka dhënë numrin e saj Kaderit. Kemal nuk i tregon që këtë e ka bërë Ejlyli./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT-Evolucioni i lyerjes së flokëve dhe përdorimi i ngjyrave të ndezura

Publikuar

-

Nga

Për shekuj me radhë, boja e flokëve ka qenë thelbësore për të ndihmuar njerëzit të portretizojnë një imazh të caktuar për tu përshtatur me standardet e bukurisë së ditës ose për t’i zhdukur ato në mënyrë dramatike. Në Mesjetë në Evropë, lyerja e flokëve filloi të zhvendosej në një zakon kryesisht femëror. Ngjyrat e kuqe, […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si ta forconi imunitetin tuaj gjatë pandemisë globale/ 4 këshillat që duhet të ndiqni patjetër

Publikuar

-

Nga

Ndërsa situata e koronavirusit intensifikohet, ju pyesni veten: Si mund ta mbaj veten të shëndetshëm gjatë kësaj periudhe izolimi? Përgjigja qëndron në ndjekjen e udhëzimeve të fundit për distancimin shoqëror, larjen e duhur të duarve dhe direktivat lokale për qëndrim në shtëpi Por ka edhe mënyra për të forcuar sistemin tuaj imunitar. Dieta është një […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Dashuria dhe financat/ Horoskopi i fundjavës sipas astologut të famshëm

Publikuar

-

Nga

Dashi Sot yjet janë në anën tuaj dhe ju jep mundësinë të sqaroheni me dikë dhe të kërkoni pajtim nëse keni luftuar në dy ditët e kaluara. Gjëja më e rëndësishme është që të jeni të bindur që e dëshironi atë dhe të armatosni veten me vullnet të mirë ! Demi Sfera sentimentale do të […]

LEXO TE PLOTE