Connect with Us

FOTO-E veshur vetëm me të brendshme/ Këngëtarja e surprizoi kështu bashkëshortin e saj

Showbizz

FOTO-E veshur vetëm me të brendshme/ Këngëtarja e surprizoi kështu bashkëshortin e saj

Publikuar

-

Të shumtë kanë qenë personazhet e famshme që kanë festuar ditën e djeshme Shën Valentinin. Nëpërmjet fotove dhe story në rrjetet sociale kanë treguar se si i kanë surprizuar të dashurit e tyre apo dhuratat që kanë marrë.

Njëra prej tyre ka qenë dhe këngëtarja Linda Halimi, e cila nëpërmjet një fotoje në Instagram ka treguar si e ka pritur bashkëshortin e saj për Shën Valentin.

E veshur me të brendshme seksi të kuqe, Linda krahas fotos shkruan: “Duke e pritur të dashurin të vije në shtëpi”. Kujtojmë që Linda është e martuar me Davon Edwards me të cilin ka një fëmijë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: