Connect with Us

FOTOT-Alkool dhe lakuriq/ Shfrenimi i të rinjve në ditën e Shën Valentini

Life Style

FOTOT-Alkool dhe lakuriq/ Shfrenimi i të rinjve në ditën e Shën Valentini

Publikuar

-

Dita e Shën Valentinit është festuar nga shumë të rinj nga e gjithë bota por ata që kanë shfrenuarimagjinatën kanë qenë britanikët.

Ata kanë festuar nën shoqërinë e femrave dhe alkoolit në rrugët e qytetit duke shkaktuar kështu shumë trazira.

Të zhveshur nga çdo kompleks i mundshëm në rrugë janë fotografuar vajza të cilat janë zhveshur dhe nën efektin e alkoolit kanë kaluar ditën e dashuruarëve.

Ndërkohë, nuk kanë munguar as çiftet e dashuruara, të cilët shfaqen rrugëve duke u puthur. Nga krahu tjetër ka dhe djem dhe vajza që “zhvishen” nga çdo kompleksitet dhe në pamundësi për të pasur një të dashur, kanë zgjedhur ta kalojnë nën shoqërinë e miqve dhe mikeshave të tyre ditën e të dashuruarve.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Një kërkesë në rritje për “klipet” e nxehta/ Punojëset e seksit offline të detyruara të nisin punën në internet

Publikuar

-

Nga

Shumica e punonjësve të seksit takojnë klientë personalisht. Për ta, koronavirusi parashikon rrënim ekonomik. “Virusi është një fatkeqësi për bizneset që përballen me klientët – dhe puna e seksit nuk është ndryshe”, thotë Goddess Cleo, një dominatrix nga Londra. “Shumica e të ardhurave të mia gjenerohen nga sesione dhe ngjarje një për një. Unë normalisht […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Kjo është shenja që duhet të ketë kujdes ditën e sotme

Publikuar

-

Nga

Dashi Ditën e sotme hëna do të jetë e vendosur në shenjë n tuaj. Edhe pse do të favorizoheni nga forca të mëdha dhe shpresa, do të keni nevojë të mbaheni shumë fort. Vonesat dhe ngadalësimet që janë të pashmangshme në këtë periudhë kërkojnë që ju të bëni gjëra pa nxitim . Deri të enjten […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Sot në serialin Lule të vetmuara/ Gokhan i shpreh dashurinë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Seher i jep para Meralit por pa e kuptuar kjo e fundit. Meral kërkon leje nga Ferideja që të shkojë të festojë ditëlindjen e një mikeshe. Feride nuk i jep leje Meralit me frikën prej ndonjë rreziku. Meral vendos të dalë fshehtas nga konvikti. Xhemre dhe Gokhan takohen në parkun e lojërave dhe gjatë bisedës […]

LEXO TE PLOTE